Triky,Tipy,Rady na rande..

17. května 2008 v 8:52 |  jen pro holky=D
TVOJE HLÁŠKY, KTERÉ HO NA RANDE ZARUČENĚ ROZHODÍ
 • "Jedna kámoška říkala, že jí říkala spolužačka, že její bratranec má kámoše a jeho holka kamarádí s ... kde, že jsem to přestala?"
 • "Můj bejvalej zvedl benč skoro sto kilo!"
 • "Zkoušela jsem líčení z filmu Elizabethtown a seklo mi to ještě víc, než Kirsten Dunst. Ani Orlando Bloom by mi určitě neodolal, kdyby mě potkal."
 • "Taky ti Karel z Big Brothera připadá tak sladkej a k zulíbání?"
JEHO HLÁŠKY, KTERÉ TĚ NA RANDE ZARUČENĚ ROZHODÍ!
 • "Co se ti to stalo, že máš takovýho monokla? To je líčení jo? Aha ..."
 • "No a v tý mojí nový počítačový hře jsou paramilitantní jednotky, které mají za úkol infiltrovat vesmírný komplex ..."
 • "Moje ex měla asi táááákovýhle prsa, minimálně trojky!"
 • "Ježiš, co to máš za pádlo? Tím se dá taky volat, jo?"
NEJHORŠÍ MÍSTA NA PRVNÍ RANDE!
 • Bouřlivý mejdan se spoustou kámošů: Nebudete mít jeden na druhého čas, protože vás bude pořád někdo rušit.
 • Školní chodba: Drbíky se budou šířit jako lavina po celé škole a váš rozhovor bude rušit hihňání spolužaček!
 • Doma: Když ho hned pozveš domů, mohl by se buď vylekat seznamování s tvou rodičů, nebo si to vyložit tak, že každého kluka zveš na první rande do postele.
TAHÁK NA KLUKY!
1) TRIK S OČIMA
Při jakékoliv příležitosti (v autobuse, na párty, v cukrárně ...), kdy zahlédneš svého idola, záleží nejvíc na prvním pohledu. Jestliže ti ho opětuje, upoutala jeho pozornost a je na tobě co uděláš dál. (Já osobně jdu k němu, zeptám se ho, jestli jsme se někdy neviděli nebo tak něco a pak to jde hladce).
2)TRIK S KOTNÍKEM
Pokud ses řídila radou číslo 1), pak by ti mohlo pomoci k pozvání na rande tohle: Zvedni se a běž kolem něj najednou jako bys zaškobrtla a udělala ses něco s nohou. Ochotně tě půjde zdvihnout a pomůže ti tam, kam potřebuješ. J
3)TRIK S TUŽKOU
Jdi kolem svého idola a jako by nic ti z kapsy něco vypadne (cokoli). Na 85% za tebou přiběhne, aby ti navrátil tvou ztracenou věc ... Pak se může rozhovor vyvíjet dál J
A TEĎKA MALÉ RADY, když ...

Mlčíte jako ryby!
To ticho je hrozně nepříjemné. Jazyk jako by ochrnul. K tomu se na obou stranách přidá dávka stydlivosti a nervozity. Nikdo ale musí začít - v nejhorším případě ty!
PRVNÍ POMOC: To, co se mezi vámi děje, se na první schůzce stane 99% lidí. Přitom existuje 1000 věcí, které byste o sobě vzájemně chtěli vědět. Člověk jen neví, jak má začít, ať už je to ze strachu, že mu selže hlas nebo protože nechce říct nic hloupého. V takových případech se hodí tři zlaté "JKC otázky": Jaký film jsi naposled viděl?Kam půjdeš o víkendu? Co děláš po škole? Uvidíš, že ho tvoje otázky uvolní a vylákají z jeho ulity.
SOS věta:
"Kterou hudební skupinu máš nejradši?"

Mluví o své bývalé!
Už půlhodiny mluví o své skvělé bývalce. Samozřejmě ti to leze na nervy. Musí o tom mluvit zrovna teď a navíc s tebou?
PRVNÍ POMOC: Zdá se, že ho smutek a bolest z rozchodu ještě úplně neopustily. A nebo na tebe chce udělat dojem, jaký je super kluk, protože už měl holku. Ale nenech se tím znejistit, protože on chce možná je "vést konverzaci" a nenapadá ho nic lepšího. Konec konců, rande má přece s tebou ne se svojí ex, nebo ne?
SOS věta:
"Pokud bychom spolu někdy začali chodit, doufám, že o mě budeš své nové přítelkyni taky tak zaníceně povídat jako právě teď vykládáš mně o své bývalé."

Vůbec mu nerozumíš!
Je nadšený u "boxu" a ve svém volném čase chodí "kajkovat" (z anglického kite-drak, jde o ježdění na prkně na vodě pomocí paraglidového křídla). O čem to sakra mluví? Vůbec mu nerozumíš a bojíš se zeptat.
PRVNÍ POMOC: Jasně, máš strach, že se ztrapníš, když otázkami projevíš svoji neznalost. Proto ho posloucháš, aniž bys měla tušení, o čem to vlastně mluví. Seber se a klidně se ho zeptej - i když to bude znít naivně. Svým zájmem o jeho koníčky u něj zaručeně zaboduješ! Kluci jsou totiž nadšení, když můžou holkám něco vysvětlovat.
SOS věta:
"Já jsem sice ještě nikdy nebyla na fotbalovém stadionu, ale pár vypracovaných sportovců by se mi určitě líbili."

Jeho styling je úplně mimo!
Co se stalo? Naposled, když jste se viděli, vypadal super ležérně. A dneska přišel v kostkovaných kalhotách a ulízlém účesu. Vypadá, jako by ho někdo vyměnil.
PRVNÍ POMOC: Vždyť jde jen o oblečení! Tobě už se taky určitě stalo, že jsi prostě ve své šatní skříni sáhla poněkud vedle, ne? Možná předtím musel navštívit babičku a nechtěl vaši schůzku odmítnout. Nebo mu jeho mladší sestra špatně poradila? Existuje tisíce důvodů. A kromě toho, kdo ví, jak se mu líbí tvoje oblečení? Anebo kolikrát tě uvidí ve tvých domácích oblečcích? Určitě budeš ráda, až jednou přijde v neděli odpoledne s filmy na DVD, že se taky nemusíš nějak extra oblékat, Takže buď milosrdná a přimhuř jedno oko. Bude ti vděčný.
SOS věta:
Nech to být! Někdy je lepší nic neříkat!

Jsi nešikovná!
Jeden krátký nešikovný pohyb rukou a ty jsi mu do klína převrhla svoje pití. Takovej trapas!
PRVNÍ POMOC: Nezoufej, převržená sklenička není žádné drama, ani když skončila na jeho kalhotách. Podej mu kapesník a omluv se. Pokud má o tebe opravdu zájem, tak ho jedna vykydnutá limča nebo jiná nehoda neodradí. Dej mu raději najevo, že máš smysl pro humor.
SOS věta:
"Promiň, trošku se mi z tvojí přítomnosti třesou ruce."

Začne tě osahávat!
Nesedíš vedle něj ani dvě minuty a už ti položil ruku na koleno. Pokouší se ti dát ruku kolem ramen a políbit tě.
PRVNÍ POMOC: Nečekej, až ti jeho přílišná náklonnost bude nepříjemná. Dej mu najevo, že jsou hranice, které prostě nesmí překročit. Ty udáváš tempo a pokud mu to vadí, tak s tebou od začátku nemá dobré úmysly.
SOS věta:
"Hej zpomal! Nejsi náhodou příbuzný s Casanovou?"

Neustále se červenáš?
Cítíš, jak začínáš rudnout a je ti to hrozně nepříjemné. Nejraději bys rychle utekla.
PRVNÍ POMOC: Červenání je bohužel tělesná funkce, která se dá jen velmi těžko potlačit. Nejprve se zhluboka nadechni, napij se trošky studené vody a snaž se být klidná. Věř tomu, ž většině kluků se líbí, když holka zčervená. Probouzí to v nich jejich ochranitelský instinkt. Místo toho, aby ses styděla můžeš své červenání využít k flirtování.
SOS věta:
"Už se zase červenám! To se mi stává, když se bavím s hezkým klukem."¨

Mluví jen o sobě!
Už přes půlhodiny mluví jen a jen o sobě. Co všechno umí, jak je dobrej a ve škole a co všechno chce udělat a vůbec.
PRVNÍ POMOC: Vlastně ti to přijde dost zajímavé. Chceš se o něm dozvědět víc a pořádně ho poznat. Jenže proč se taky nezajímá o tebe? A proč každou druhou větu musí začínat slovem "já"? Přehlídka jeho ega. Anebo je možná jen hodně nervózní a mluvení mu pomáhá nervozitu překonat. Vyzkoušej ho a snaž se přejít na jiné téma. Pokud to nezabere, navrhni, že změníte místo, to ho od jeho "já témat" na chvíli odláká.
SOS věta:
"Cože, rozuměla jsem ti správně - tvoje druhé jméno je Superman?! "

Nemáte nic společného!
Líbí se ti sice, jak mu ležérně padají vlasy do čela, ale zatímco ty ráda čteš, on radši paří na rockových koncertech, ty ráda cestuješ a on byl nejdál u babičky za humnama ... Nemáte skoro nic společného a ty máš pocit, že jeho světu skoro vůbec nerozumíš.
PRVNÍ POMOC: Pro něj je taky všechno nové. Musíte se snažit vyjít jeden druhému vstříc, pokud nechceš, pokud nechceš, aby vaše diskuze skončili hádkami. Dej mu jednu ze svých knih a zkus si poslechnout jedno z jeho oblíbených CD. Důležité je umět kompromisy.
SOS věta:
"Co kdybych ti půjčila svou oblíbenou knížku a ty mi půjčil nějaké rockové cérečko? Možná jsme přece jen na stejné vlnové délce a jen o tom nevíme."

Kouká někam jinam!
Ty, on a mezi vašima zamilovanými pohledy blikající světlo svíček. Pak se ale kradmo podívá na sexy blondýnu u stolu napravo. Takhle to přece nejde!
PRVNÍ POMOC: Nerozčiluj se! Kluci jsou prostě takoví. A dokud spolu nechodíte, nemůžeš mu to mít za zlé. Ty si taky prohlížíš cizí kluky - jen ne tak nápadně. My holky jsme v tomhle směru prostě šikovnější. Nedělej z toho tragedii a dej mu najevo, že je tady s tebou, ne s nějakou kočkou odvedle.
SOS věta:
"Páni, ta blondýna vedle má pěknej účes! Ten můj ale taky není k zahození, ne?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fsdxdwzo fsdxdwzo | E-mail | Web | 9. května 2009 v 1:08 | Reagovat

CDXyWo  <a href="http://bdzafomamowz.com/">bdzafomamowz</a>, [url=http://gfwsluhnwoad.com/]gfwsluhnwoad[/url], [link=http://bidrbimojcxh.com/]bidrbimojcxh[/link], http://cpusofyeqeai.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
logo

stáhnout mp3